MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

İSTANBU   ADANA

ALİHAN Ç….  Geçen yıl eşimin tayini dolayısıyla başka bir şehre taşınmak zorunda kaldık. Eşyalarım yeni olduğundan dolayı açıkçası taşınmak çok gözümü korkutuyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle aradığım şirketinizden gördüğüm kaliteli hizmet ile artık taşınmaktan korkmuyorum. Eşyalarımı adeta kendi eşyalarınız gibi taşıdığınızdan ve en ufak bir hasar bile oluşturmadan yeni evimize ulaştırdığınızdan dolayı gerçekten çok teşekkür ederim.

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA 

 METİN Y…. Koskoca ev nasıl taşınır diye düşünürken, birkaç saatte bir evin nasıl taşınabileceğini sizin şirketiniz ile anladım. Taşınmak için nakliye şirketi aradığımızda,  eşimle uzun yıllar boyunca piyasa da olduğunuzdan dolayı sizi aramaya karar verdik. Çalışanlarınızın telefonda bile güven verici konuşması sizin ne kadar kaliteli bir firma olduğunuzu bize gösterdi. Asansör sistemini kullanarak kısa sürede taşıdığınız eşyaları yeni evime yine aynı sürede ve hiçbir zarar vermeden taşıdığınız için çalışanlarınıza çok teşekkür ediyoruz.

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA

SERPİL M….Çok titiz biri olarak bir bardağımın bile kırılmasına tahammülüm yok. Taşınma olayını yaşayacağımızı duyunca bütün eşyalarımın kırılacağı düşüncesiyle günlerce ağlamıştım. Eşim bana sürpriz yaparak sizleri getirdi. Sadece özel eşyalarımı alarak çıktığım evden. Yeni evime girdiğimde her şeyin eskisi gibi yerleştirildiğini ve hiçbir şeyin kırılmadığını görünce dünyalar benim oldu diyebilirim. Kaliteli hizmetiniz ve verdiğiniz güven için teşekkürler.

 İSTANBUL İÇİ OFİS TAŞIMA

HAKAN D….Çalışanlarınızın profesyonelliği ve verdiğiniz kaliteli hizmet ile bir taşınma serüvenini başarıyla atlattığım için çok mutluyum. Teşekkürler.

İSTANBUL ANKARA NAKLİYESİ

 MELİH  Ş…..Öğretmen olduğum için birkaç kere taşınmış biri olarak her defasında kırılan ve artık kullanılmayacak hale gelen eşyalarımdan, sürekli aynı şeyler yaşanmasından gerçek anlamda sıkılmaya başlamıştım. Arkadaşımın tavsiyesi ile sizinle tanıştım ve ilk defa tek bir eşyam bile zarar görmeden taşınabilme şansına sahip oldum. Verdiğiniz kaliteli hizmet ve sahip olduğunuz güler yüzlü personel için teşekkür ederim.

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA

MERAL  K….Çok eşyası olan biri olarak arkadaşlarımın hepsi sen bu evi biraz zor taşırsın diye gözümü korkuttular. Ancak nakliye şirketlerinden yardım almaya karar verdiğim ve sizi aradığım gün aslında taşınmanın çok da zor olmadığını anladım. Alanında uzman olduğu her hallerinden belli olduğu çalışanlarınız kısa sürede bütün eşyalarımı ambalajladı ve taşıdı. Gerçekten sizlere ne kadar teşekkür etsem az diye düşünüyorum.Burdan elmas çalışanlarına cok tşk ederim

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA

HATİCE.  V….Eşyalarımı kendi eşyaları gibi benimseyen ve taşıyan çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA

 FERİDUN A…..Nakliye şirketleri kullanıldığında ceketini al çık söylemlerine açıkçası pek inanmazdım ta ki şirketinizin çalışanları evime gelene kadar. Gerçekten bana sadece ceketimi ve özel eşyalarımı almak kaldı. Taşınmak işte bu kadar kolay. Teşekkür ederim.

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA

PELİN G…  Kim demiş taşınmak zor diye. Bence değil, bende sizinle irtibata geçtiğim güne kadar taşınmanın adeta bir eziyet olduğunu düşünenlerdendim. Ancak sizin kaliteli hizmetinizi gördüğümde aslında taşınmanın kaliteli nakliye şirketleri ile yapıldığında ne kadar kolay olduğunu anladım teşekkür ederim.MEHMET BEYE AYRICA TŞK EDERİZ TAŞIMANIN BAŞINDAN SONUNA KADAR İLGİLENDİ

İSTANBUL İÇİ TAŞIMA

AYŞEGÜL D….Eşyalarımı sapasağlam yeni evime taşıyan ve güler yüzleri ile bizlere hizmet veren çalışanlarınıza çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir